Jastrzębie-Zdrój: (32) 471 99 00  Katowice: (32) 20 30 713

szukaj

jesteś w: strona główna / O nas / Praca

praca

Do obu naszych biur (JASTRZĘBIE-ZDRÓJ i filia KATOWICE) poszukujemy pracowników na stanowisko specjalista ds. turystyki

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie, działającej z powodzeniem na rynku turystycznym od 26 lat
  • dobre warunki zatrudnienia
  • pracę w przyjaznym, młodym i zaangażowanym zespole

WYMAGANIA:

  • DOŚWIADCZENIE W ORGANIZACJI IMPREZ TURYSTYCZNYCH
  • dobra znajomość wybrzeża Bałtyku oraz popularnych destynacji turystycznych - Chorwacja, Bułgaria, Czarnogóra, Hiszpania
  • UMIEJĘTNOŚĆ KOMUNIKOWANIA SIĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM
  • dyspozycyjność, zwłaszcza w czasie najwyższego sezonu (maj-wrzesień)
  • łatwość i chęć nawiązywania kontaktów
  • PRAWO JAZDY KAT B. oraz umiejętność poruszania się autem służbowym po Śląsku
  • mile widziane doświadczenie w rozliczaniu imprez turystycznych i fakturowaniu

ZADANIA:

  • pełna organizacja imprez turystycznych - wczasów i wycieczek krajowych oraz zagranicznych
  • współpraca z kontrahentami: przewoźnicy, piloci, hotele i inni
  • umiejętna sprzedaż imprez, miła obsługa klienta
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami grupowymi
  • pozyskiwanie nowych klientów

WARUNKI WSPÓŁPRACY:

  • Wynagrodzenie do ustalenia po indywidualnej rozmowie w biurze

W zależności, w którym mieście interesuje Cię praca, zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV (z dopiskiem PRACA) do:

Biuro Podróży Kulig Travel poszukuje doświadczonych rezydentów i pilotów na sezon 2018:

  • wybrzeże bałtyckie w terminach: maj, czerwiec, sierpień, wrzesień
  • Chorwacja, Czarnogóra, Bułgaria: maj, czerwiec, wrzesień

Zachęcamy do współpracy z naszymi biurami w Jastrzębiu-Zdroju i Katowicach.